DIN 933 A4 M 4X70
Altıköşe tam dişli civata
Ürün numarası
093344 70
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377275189
net ağırlığı 100 başına
0,628 kg
Ürün numarası
093344 70
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377275189
net ağırlığı 100 başına
0,628 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 4 mm |
| toplam uzunluk (l) | 70 mm |
| İplik tipi | metrik |
| baş yüksekliği (k) | 2,8 mm |
| kose genisligi (e) | 7,66 mm |
| kafa şekli | Altı köşe başlı |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 7 |
| anahtar (sürüş) | Dış altıgen |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine ve güneş enerjisi alanındaki vidalı birleştirmeler için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilik, solarPaylaş DIN 933 A4 M 4X70