DIN 935 A4 M 24
Altıköşe taçlı somun, yarıklı
Ürün numarası
0935424
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377100122
net ağırlığı 100 başına
13,100 kg
Paketleme birimleri:
25
Ürün numarası
0935424
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377100122
net ağırlığı 100 başına
13,100 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 24 mm |
| İplik tipi | metrik |
| yükseklik (m) | 27 mm |
| nispet w (w) | 19 mm |
| kose genisligi (e) | 39,55 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 36 |
| anahtar (sürüş) | Dış altıgen |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
Ürün bilgileri
uygulama alanı
makinecilikPaylaş DIN 935 A4 M 24