DIN 937 A4 M 22
Ince altıköşe taçlı somun, yarıklı
Ürün numarası
0937422
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377100726
net ağırlığı 100 başına
4,980 kg
Paketleme birimleri:
25
Ürün numarası
0937422
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377100726
net ağırlığı 100 başına
4,980 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 22 mm |
| İplik tipi | metrik |
| yükseklik (m) | 15 mm |
| nispet w (w) | 9 mm |
| kose genisligi (e) | 35,03 mm |
| Konu gradyan (p) | 2,5 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 32 |
| anahtar (sürüş) | Dış altıgen |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
Ürün bilgileri
uygulama alanı
makinecilikPaylaş DIN 937 A4 M 22