DIN 95 A4 5,0X20
Düz yarıklı, mercimek havşa başlı ağaç vidaları
Ürün numarası
009545 20
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377018090
net ağırlığı 100 başına
0,293 kg
Paketleme birimleri:
200
Ürün numarası
009545 20
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377018090
net ağırlığı 100 başına
0,293 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 5 mm |
| toplam uzunluk (l) | 20 mm |
| İplik tipi | Ahşap iplik |
| kafa şekli | yükseltilmiş |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
| dis uzunluğu (b) | 12 mm |
| kafa çapı (dk) | 9,2 mm |
| baş yüksekliği (k) | 2,5 mm |
| anahtar (sürüş) | yırtmaç |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Ahşap alanındaki vidalı birleştirmeler için mükemmel uygun.uygulama alanı
kerestePaylaş DIN 95 A4 5,0X20