DIN 96 A2 5,0X50
Düz yarıklı, bombe başlı ağaç vidaları
Ürün numarası
009625 50
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377019288
net ağırlığı 100 başına
0,669 kg
Ürün numarası
009625 50
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377019288
net ağırlığı 100 başına
0,669 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 5 mm |
| toplam uzunluk (l) | 50 mm |
| İplik tipi | Ahşap iplik |
| kafa şekli | Yarım yuvarlak kafa |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
| dis uzunluğu (b) | 30 mm |
| kafa çapı (dk) | 10 mm |
| baş yüksekliği (k) | 3,5 mm |
| anahtar (sürüş) | yırtmaç |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Ahşap alanındaki vidalı birleştirmeler için mükemmel uygun.uygulama alanı
kerestePaylaş DIN 96 A2 5,0X50