DIN 96 A4 3,5X45
Düz yarıklı, bombe başlı ağaç vidaları
Ürün numarası
0096435 45
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377020109
net ağırlığı 100 başına
0,267 kg
Paketleme birimleri:
200
Ürün numarası
0096435 45
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377020109
net ağırlığı 100 başına
0,267 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 3,5 mm |
| toplam uzunluk (l) | 45 mm |
| İplik tipi | Ahşap iplik |
| kafa şekli | Yarım yuvarlak kafa |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
| dis uzunluğu (b) | 27 mm |
| kafa çapı (dk) | 7 mm |
| baş yüksekliği (k) | 2,4 mm |
| anahtar (sürüş) | yırtmaç |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Ahşap alanındaki vidalı birleştirmeler için mükemmel uygun.uygulama alanı
kerestePaylaş DIN 96 A4 3,5X45