DIN 961 A2-70 M 16X1,5X45
Altiköse civata ince dis
Ürün numarası
0961216 15 45
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377341266
net ağırlığı 100 başına
10,100 kg
Paketleme birimleri:
25
Ürün numarası
0961216 15 45
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377341266
net ağırlığı 100 başına
10,100 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 16 mm |
| İplik tipi | ince dişli |
| kose genisligi (e) | 26,75 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 24 |
| anahtar (sürüş) | Dış altıgen |
| gerilme direnci (Rm) | 700 N/mm² |
| toplam uzunluk (l) | 45 mm |
| baş yüksekliği (k) | 10 mm |
Ürün bilgileri
uygulama alanı
makinecilikÖzellikler
- İnce disPaylaş DIN 961 A2-70 M 16X1,5X45