DIN 963 A2 M 8X10
Havşa başlı yarıklı vida
Ürün numarası
096328 10
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377110657
net ağırlığı 100 başına
0,503 kg
Ürün numarası
096328 10
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377110657
net ağırlığı 100 başına
0,503 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 8 mm |
| toplam uzunluk (l) | 10 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | başlı |
| kafa çapı (dk) | 14,5 mm |
| baş yüksekliği (k) | 4 mm |
| anahtar (sürüş) | yırtmaç |
| gerilme direnci (Rm) | 700 N/mm² |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine alanındaki vidalı birleştirmeleri için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilikPaylaş DIN 963 A2 M 8X10