DIN 963 A4 M 10X55
Havşa başlı yarıklı vida
Ürün numarası
0963410 55
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377111081
net ağırlığı 100 başına
3,110 kg
Paketleme birimleri:
100
Ürün numarası
0963410 55
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377111081
net ağırlığı 100 başına
3,110 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 10 mm |
| toplam uzunluk (l) | 55 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | başlı |
| kafa çapı (dk) | 18 mm |
| baş yüksekliği (k) | 5 mm |
| anahtar (sürüş) | yırtmaç |
| gerilme direnci (Rm) | 700 N/mm² |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine alanındaki vidalı birleştirmeleri için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilikPaylaş DIN 963 A4 M 10X55