DIN 963 A4 M 1X10
Havşa başlı yarıklı vida
Ürün numarası
096341 10
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377282996
net ağırlığı 100 başına
0,010 kg
Paketleme birimleri:
1.000
Ürün numarası
096341 10
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377282996
net ağırlığı 100 başına
0,010 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 1 mm |
| toplam uzunluk (l) | 10 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | başlı |
| kafa çapı (dk) | 1,9 mm |
| baş yüksekliği (k) | 0,6 mm |
| anahtar (sürüş) | yırtmaç |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine alanındaki vidalı birleştirmeleri için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilikPaylaş DIN 963 A4 M 1X10