DIN 964 A4 M 2X30
Mercimek başlı yarıklı vida
Ürün numarası
096442 30
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377114587
net ağırlığı 100 başına
0,060 kg
Paketleme birimleri:
1.000
Ürün numarası
096442 30
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377114587
net ağırlığı 100 başına
0,060 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 2 mm |
| toplam uzunluk (l) | 30 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | yükseltilmiş |
| kafa çapı (dk) | 3,8 mm |
| baş yüksekliği (k) | 1,2 mm |
| anahtar (sürüş) | yırtmaç |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine alanındaki vidalı birleştirmeleri için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilikPaylaş DIN 964 A4 M 2X30