DIN 965 A2 M 10X100 Z
Yıldız havşa başlı vida, Z Form
Ürün numarası
09652010 100
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377343895
net ağırlığı 100 başına
5,410 kg
Ürün numarası
09652010 100
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377343895
net ağırlığı 100 başına
5,410 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 10 mm |
| toplam uzunluk (l) | 100 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | başlı |
| kafa çapı (dk) | 18 mm |
| baş yüksekliği (k) | 5 mm |
| anahtar (sürüş) | Pozidrive |
| gerilme direnci (Rm) | 700 N/mm² |
| nispet a (a) | 3 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | PZ4 |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine alanındaki vidalı birleştirmeleri için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilikPaylaş DIN 965 A2 M 10X100 Z