DIN 965 A2 M 3X5 H
Yıldız havşa başlı vida, H Form
Ürün numarası
096523 5
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377117328
net ağırlığı 100 başına
0,034 kg
Ürün numarası
096523 5
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377117328
net ağırlığı 100 başına
0,034 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 3 mm |
| toplam uzunluk (l) | 5 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | başlı |
| kafa çapı (dk) | 5,6 mm |
| baş yüksekliği (k) | 1,65 mm |
| anahtar (sürüş) | Phillips |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
| nispet a (a) | 1 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | PH1 |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine alanındaki vidalı birleştirmeleri için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilikPaylaş DIN 965 A2 M 3X5 H