DIN 965 A2 M 5X100 Z
Yıldız havşa başlı vida, Z Form
Ürün numarası
0965205 100
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377284785
net ağırlığı 100 başına
1,284 kg
Ürün numarası
0965205 100
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377284785
net ağırlığı 100 başına
1,284 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 5 mm |
| toplam uzunluk (l) | 100 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | başlı |
| kafa çapı (dk) | 9,2 mm |
| baş yüksekliği (k) | 2,5 mm |
| anahtar (sürüş) | Pozidrive |
| gerilme direnci (Rm) | 700 N/mm² |
| nispet a (a) | 1,6 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | PZ2 |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine alanındaki vidalı birleştirmeleri için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilikPaylaş DIN 965 A2 M 5X100 Z