DIN 965 A4 M 1,6X18 H
Yıldız havşa başlı vida, H Form
Ürün numarası
0965416 18
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377286611
net ağırlığı 100 başına
0,022 kg
Ürün numarası
0965416 18
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377286611
net ağırlığı 100 başına
0,022 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 1,6 mm |
| toplam uzunluk (l) | 18 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | başlı |
| kafa çapı (dk) | 3 mm |
| baş yüksekliği (k) | 0,96 mm |
| anahtar (sürüş) | Phillips |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
| nispet a (a) | 0,7 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | PH0 |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine alanındaki vidalı birleştirmeleri için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilikPaylaş DIN 965 A4 M 1,6X18 H