DIN 965 A4 M 2,5X4 Z
Yıldız havşa başlı vida, Z Form
Ürün numarası
09654025 4
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377118851
net ağırlığı 100 başına
0,021 kg
Paketleme birimleri:
1.000
Ürün numarası
09654025 4
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377118851
net ağırlığı 100 başına
0,021 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 2,5 mm |
| toplam uzunluk (l) | 4 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | başlı |
| kafa çapı (dk) | 4,7 mm |
| baş yüksekliği (k) | 1,5 mm |
| anahtar (sürüş) | Pozidrive |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
| nispet a (a) | 0,9 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | PZ1 |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine alanındaki vidalı birleştirmeleri için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilikPaylaş DIN 965 A4 M 2,5X4 Z