DIN 965 A4 M 4X18 H
Yıldız havşa başlı vida, H Form
Ürün numarası
096544 18
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377119902
net ağırlığı 100 başına
0,168 kg
Ürün numarası
096544 18
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377119902
net ağırlığı 100 başına
0,168 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 4 mm |
| toplam uzunluk (l) | 18 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | başlı |
| kafa çapı (dk) | 7,5 mm |
| baş yüksekliği (k) | 2,2 mm |
| anahtar (sürüş) | Phillips |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
| nispet a (a) | 1,4 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | PH2 |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine alanındaki vidalı birleştirmeleri için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilikPaylaş DIN 965 A4 M 4X18 H