DIN 965 A4 M 8X25 H
Yıldız havşa başlı vida, H Form
Ürün numarası
096548 25
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377120380
net ağırlığı 100 başına
0,979 kg
Ürün numarası
096548 25
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377120380
net ağırlığı 100 başına
0,979 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 8 mm |
| toplam uzunluk (l) | 25 mm |
| gerilme direnci (Rm) | 700 N/mm² |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | başlı |
| kafa çapı (dk) | 14,5 mm |
| baş yüksekliği (k) | 4 mm |
| nispet a (a) | 2,5 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | PH4 |
| anahtar (sürüş) | Phillips |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine alanındaki vidalı birleştirmeleri için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilikPaylaş DIN 965 A4 M 8X25 H