DIN 966 A2 M 8X45 H
Yıldız mercimek başlı vida, H Form başlı
Ürün numarası
096628 45
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377122070
net ağırlığı 100 başına
1,730 kg
Ürün numarası
096628 45
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377122070
net ağırlığı 100 başına
1,730 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 8 mm |
| toplam uzunluk (l) | 45 mm |
| gerilme direnci (Rm) | 700 N/mm² |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | yükseltilmiş |
| kafa çapı (dk) | 14,5 mm |
| baş yüksekliği (k) | 4 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | PH4 |
| anahtar (sürüş) | Phillips |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine alanındaki vidalı birleştirmeleri için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilikPaylaş DIN 966 A2 M 8X45 H