DIN 966 A4 M 3X12 H
Yıldız mercimek başlı vida, H Form başlı
Ürün numarası
096643 12
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377122797
net ağırlığı 100 başına
0,070 kg
Ürün numarası
096643 12
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377122797
net ağırlığı 100 başına
0,070 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 3 mm |
| toplam uzunluk (l) | 12 mm |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | yükseltilmiş |
| kafa çapı (dk) | 5,6 mm |
| baş yüksekliği (k) | 1,65 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | PH1 |
| anahtar (sürüş) | Phillips |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine alanındaki vidalı birleştirmeleri için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilikPaylaş DIN 966 A4 M 3X12 H