DIN 966 A4 M 3X8 Z
Yıldız mercimek başlı vida, Z Form başlı
Ürün numarası
0966403 8
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377122384
net ağırlığı 100 başına
0,053 kg
Paketleme birimleri:
500
Ürün numarası
0966403 8
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377122384
net ağırlığı 100 başına
0,053 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 3 mm |
| toplam uzunluk (l) | 8 mm |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | yükseltilmiş |
| kafa çapı (dk) | 5,6 mm |
| baş yüksekliği (k) | 1,65 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | PZ1 |
| anahtar (sürüş) | Pozidrive |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine alanındaki vidalı birleştirmeleri için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilikPaylaş DIN 966 A4 M 3X8 Z