DIN 966 A4 M 4X65 H
Yıldız mercimek başlı vida, H Form başlı
Ürün numarası
096644 65
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377290625
net ağırlığı 100 başına
0,520 kg
Ürün numarası
096644 65
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377290625
net ağırlığı 100 başına
0,520 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 4 mm |
| toplam uzunluk (l) | 65 mm |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | yükseltilmiş |
| kafa çapı (dk) | 7,5 mm |
| baş yüksekliği (k) | 2,2 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | PH2 |
| anahtar (sürüş) | Phillips |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine alanındaki vidalı birleştirmeleri için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilikPaylaş DIN 966 A4 M 4X65 H