DIN 97 A4 3,5X25
Düz yarıklı, havşa başlı ağaç vidaları
Ürün numarası
0097435 25
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377022615
net ağırlığı 100 başına
0,146 kg
Paketleme birimleri:
200
Ürün numarası
0097435 25
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377022615
net ağırlığı 100 başına
0,146 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 3,5 mm |
| toplam uzunluk (l) | 25 mm |
| İplik tipi | Ahşap iplik |
| kafa şekli | başlı |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
| dis uzunluğu (b) | 15 mm |
| kafa çapı (dk) | 6,5 mm |
| baş yüksekliği (k) | 1,93 mm |
| anahtar (sürüş) | yırtmaç |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Ahşap alanındaki vidalı birleştirmeler için mükemmel uygun.uygulama alanı
kerestePaylaş DIN 97 A4 3,5X25