ISO 10642 A2-070 M 12X140
Havşa başlı allen ve tam dişli cıvatalar
Ürün numarası
10642212 140
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377180391
net ağırlığı 100 başına
10,900 kg
Ürün numarası
10642212 140
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377180391
net ağırlığı 100 başına
10,900 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 12 mm |
| toplam uzunluk (l) | 140 mm |
| gerilme direnci (Rm) | 560 N/mm² |
| İplik tipi | metrik |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 8 |
| anahtar (sürüş) | Altı köşeli |
| kafa şekli | başlı |
| kafa çapı (dk) | 26,88 mm |
| baş yüksekliği (k) | 7,44 mm |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine alanındaki vidalı birleştirmeleri için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilikÖzellikler
- "0" = azaltılmış yük kapasitesiPaylaş ISO 10642 A2-070 M 12X140