ISO 10642 A2-070 M 24X130
Havşa başlı allen ve tam dişli cıvatalar
Ürün numarası
10642224 130
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377180940
net ağırlığı 100 başına
41,900 kg
Ürün numarası
10642224 130
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377180940
net ağırlığı 100 başına
41,900 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 24 mm |
| toplam uzunluk (l) | 130 mm |
| gerilme direnci (Rm) | 560 N/mm² |
| İplik tipi | metrik |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 14 |
| anahtar (sürüş) | Altı köşeli |
| kafa şekli | başlı |
| kafa çapı (dk) | 39 mm |
| baş yüksekliği (k) | 14 mm |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine alanındaki vidalı birleştirmeleri için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilikÖzellikler
- "0" = azaltılmış yük kapasitesiPaylaş ISO 10642 A2-070 M 24X130