ISO 10642 A2-070 M 6X25 TX30
Havşa başlı allen cıvatalar
Ürün numarası
106422T6 25
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377180117
net ağırlığı 100 başına
0,530 kg
Ürün numarası
106422T6 25
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377180117
net ağırlığı 100 başına
0,530 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 6 mm |
| toplam uzunluk (l) | 25 mm |
| gerilme direnci (Rm) | 560 N/mm² |
| İplik tipi | metrik |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | TX30 |
| anahtar (sürüş) | Torkslu |
| kafa şekli | başlı |
| kafa çapı (dk) | 12 mm |
| baş yüksekliği (k) | 3,3 mm |
Ürün bilgileri
Ürün Faydalari
Yalpasız tahrikTX torkslu tahrik, vidanın ilk yerleştirilmesi anından vidanın gömüldüğü ana kadar, kolay ve güvenli vidalama işlemi garanti etmektedir.
uygulamaları
Makine alanındaki vidalı birleştirmeleri için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilikÖzellikler
- "0" = azaltılmış yük kapasitesiPaylaş ISO 10642 A2-070 M 6X25 TX30