ISO 10642 A2 M 5X16
Havşa başlı allen ve tam dişli cıvatalar
Ürün numarası
1064225 16
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377181367
net ağırlığı 100 başına
0,260 kg
Ürün numarası
1064225 16
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377181367
net ağırlığı 100 başına
0,260 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 5 mm |
| toplam uzunluk (l) | 16 mm |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
| İplik tipi | metrik |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 3 |
| anahtar (sürüş) | Altı köşeli |
| kafa şekli | başlı |
| kafa çapı (dk) | 11,2 mm |
| baş yüksekliği (k) | 3,1 mm |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine alanındaki vidalı birleştirmeleri için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilikÖzellikler
- "0" = azaltılmış yük kapasitesiPaylaş ISO 10642 A2 M 5X16