ISO 10642 A2 M 6X10
Havşa başlı allen ve tam dişli cıvatalar
Ürün numarası
1064226 10
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377181510
net ağırlığı 100 başına
0,270 kg
Ürün numarası
1064226 10
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377181510
net ağırlığı 100 başına
0,270 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 6 mm |
| toplam uzunluk (l) | 10 mm |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
| İplik tipi | metrik |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 4 |
| anahtar (sürüş) | Altı köşeli |
| kafa şekli | başlı |
| kafa çapı (dk) | 13,44 mm |
| baş yüksekliği (k) | 3,72 mm |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine alanındaki vidalı birleştirmeleri için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilikÖzellikler
- "0" = azaltılmış yük kapasitesiPaylaş ISO 10642 A2 M 6X10