ISO 10642 A4-070 M 10X170
Havşa başlı allen ve tam dişli cıvatalar
Ürün numarası
10642410 170
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377264497
net ağırlığı 100 başına
8,800 kg
Paketleme birimleri:
25
Ürün numarası
10642410 170
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377264497
net ağırlığı 100 başına
8,800 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 10 mm |
| toplam uzunluk (l) | 170 mm |
| İplik tipi | metrik |
| gerilme direnci (Rm) | 560 N/mm² |
| kafa şekli | başlı |
| kafa çapı (dk) | 22,4 mm |
| baş yüksekliği (k) | 6,2 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 6 |
| anahtar (sürüş) | Altı köşeli |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine alanındaki vidalı birleştirmeleri için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilikÖzellikler
- "0" = azaltılmış yük kapasitesiPaylaş ISO 10642 A4-070 M 10X170