ISO 10642 A4 M 2X4
Havşa başlı allen ve tam dişli cıvatalar
Ürün numarası
1064242 4
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377386854
net ağırlığı 100 başına
0,012 kg
Paketleme birimleri:
1.000
Ürün numarası
1064242 4
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377386854
net ağırlığı 100 başına
0,012 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 2 mm |
| toplam uzunluk (l) | 4 mm |
| İplik tipi | metrik |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
| kafa şekli | başlı |
| kafa çapı (dk) | 4 mm |
| baş yüksekliği (k) | 1,2 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 1,3 |
| anahtar (sürüş) | Altı köşeli |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine alanındaki vidalı birleştirmeleri için mükemmel uygun.Özellikler
- "0" = azaltılmış yük kapasitesiPaylaş ISO 10642 A4 M 2X4