ISO 14579 A2-70 M 3X30/30 TX10
Silindir başlı torks cıvatalar
Ürün numarası
1457923 30/30
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377349125
net ağırlığı 100 başına
0,186 kg
Ürün numarası
1457923 30/30
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377349125
net ağırlığı 100 başına
0,186 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Ürün broşürleri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 3 mm |
| toplam uzunluk (l) | 30 mm |
| İplik tipi | metrik |
| gerilme direnci (Rm) | 700 N/mm² |
| kafa şekli | silindir kafası |
| kafa çapı (dk) | 5,5 mm |
| baş yüksekliği (k) | 3 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | TX10 |
| anahtar (sürüş) | Torkslu |
| dis uzunluğu (b) | 30 mm |
Ürün bilgileri
Ürün Faydalari
Yalpasız tahrikTX torkslu tahrik, vidanın ilk yerleştirilmesi anından vidanın gömüldüğü ana kadar, kolay ve güvenli vidalama işlemi garanti etmektedir.
uygulamaları
Makine imalatı, mobilya sanayisi ve ayrıca sıhhi ve kalorifer tesisatındaki vidalı birleştirmeler içinKayda değer klorit ve kükürt dioksit oranları olmayan nemli ortamlarda ve açık havadaki kullanıma uygun.
uygulama alanı
makinecilikÜrün broşürleri
Paylaş ISO 14579 A2-70 M 3X30/30 TX10