ISO 14579 A2-70 M 8X20 TX40
Silindir başlı cıvatalar, torks, tırtıllı
Ürün numarası
14579208 20
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377256089
net ağırlığı 100 başına
1,340 kg
Paketleme birimleri:
200
Ürün numarası
14579208 20
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377256089
net ağırlığı 100 başına
1,340 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Ürün broşürleri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 8 mm |
| toplam uzunluk (l) | 20 mm |
| İplik tipi | metrik |
| gerilme direnci (Rm) | 700 N/mm² |
| kafa şekli | silindir kafası |
| kafa çapı (dk) | 13 mm |
| baş yüksekliği (k) | 8 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | TX40 |
| anahtar (sürüş) | Torkslu |
| dis uzunluğu (b) | 20 mm |
Ürün bilgileri
Ürün Faydalari
Tırtıllı yapıVidanın açılması riskini azaltmaktadır
Yalpasız tahrik
TX torkslu tahrik, vidanın ilk yerleştirilmesi anından vidanın gömüldüğü ana kadar, kolay ve güvenli vidalama işlemi garanti etmektedir.
uygulamaları
Fotovoltaik tesislerinin montaj alt yapı konstrüksiyonları içindeki vidalı birleştirmeler için.Kayda değer klorit ve kükürt dioksit oranları olmayan nemli ortamlarda ve açık havadaki kullanıma uygun.
uygulama alanı
solarÜrün broşürleri
Paylaş ISO 14579 A2-70 M 8X20 TX40