ISO 14579 A4-70 M 10X100/100 TX50
Silindir başlı torks cıvatalar
Ürün numarası
14579410 100/100
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377349484
net ağırlığı 100 başına
7,120 kg
Ürün numarası
14579410 100/100
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377349484
net ağırlığı 100 başına
7,120 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 10 mm |
| toplam uzunluk (l) | 100 mm |
| İplik tipi | metrik |
| gerilme direnci (Rm) | 700 N/mm² |
| kafa şekli | silindir kafası |
| kafa çapı (dk) | 16 mm |
| baş yüksekliği (k) | 10 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | TX50 |
| anahtar (sürüş) | Torkslu |
| dis uzunluğu (b) | 100 mm |
Ürün bilgileri
Ürün Faydalari
Yalpasız tahrikTX torkslu tahrik, vidanın ilk yerleştirilmesi anından vidanın gömüldüğü ana kadar, kolay ve güvenli vidalama işlemi garanti etmektedir.
uygulamaları
Makine imalatı, mobilya sanayisi ve ayrıca sıhhi ve kalorifer tesisatındaki vidalı birleştirmeler içinKayda değer klorit ve kükürt dioksit oranları olmayan nemli ortamlarda ve açık havadaki kullanıma uygun.
uygulama alanı
makinecilikPaylaş ISO 14579 A4-70 M 10X100/100 TX50