ISO 14579 A4-70 M 4X16 TX20
Silindir başlı torks cıvatalar
Ürün numarası
1457944 16
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377350121
net ağırlığı 100 başına
0,225 kg
Paketleme birimleri:
1.000
Ürün numarası
1457944 16
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377350121
net ağırlığı 100 başına
0,225 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 4 mm |
| toplam uzunluk (l) | 16 mm |
| dis uzunluğu (b) | 16 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | silindir kafası |
| kafa çapı (dk) | 7 mm |
| baş yüksekliği (k) | 4 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | TX20 |
| anahtar (sürüş) | Torkslu |
| gerilme direnci (Rm) | 700 N/mm² |
Ürün bilgileri
Ürün Faydalari
Yalpasız tahrikTX torkslu tahrik, vidanın ilk yerleştirilmesi anından vidanın gömüldüğü ana kadar, kolay ve güvenli vidalama işlemi garanti etmektedir.
uygulamaları
Makine imalatı, mobilya sanayisi ve ayrıca sıhhi ve kalorifer tesisatındaki vidalı birleştirmeler içinKayda değer klorit ve kükürt dioksit oranları olmayan nemli ortamlarda ve açık havadaki kullanıma uygun.
uygulama alanı
makinecilikPaylaş ISO 14579 A4-70 M 4X16 TX20