ISO 14580 A2 M 4X45 TX20
Silindir başlı cıvatalar, torks, ince kafalı
Ürün numarası
1458024 45
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377325990
net ağırlığı 100 başına
0,420 kg
Ürün numarası
1458024 45
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377325990
net ağırlığı 100 başına
0,420 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Ürün broşürleri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 4 mm |
| toplam uzunluk (l) | 45 mm |
| dis uzunluğu (b) | 38 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | silindir kafası |
| kafa çapı (dk) | 6,9 mm |
| baş yüksekliği (k) | 3,1 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | TX20 |
| anahtar (sürüş) | Torkslu |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
Ürün bilgileri
Ürün Faydalari
Yalpasız tahrikTX torkslu tahrik, vidanın ilk yerleştirilmesi anından vidanın gömüldüğü ana kadar, kolay ve güvenli vidalama işlemi garanti etmektedir.
uygulamaları
Makine imalatı, mobilya sanayisi ve ayrıca sıhhi ve kalorifer tesisatındaki vidalı birleştirmeler içinKayda değer klorit ve kükürt dioksit oranları olmayan nemli ortamlarda ve açık havadaki kullanıma uygun.
uygulama alanı
makinecilik, diğer UygulamalarÖzellikler
- "0" = azaltılmış yük kapasitesiÜrün broşürleri
Paylaş ISO 14580 A2 M 4X45 TX20