ISO 14580 A4 M 3X6 TX10
Silindir başlı cıvatalar, torks, ince kafalı
Ürün numarası
1458043 6
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377413208
net ağırlığı 100 başına
0,060 kg
Paketleme birimleri:
1.000
Ürün numarası
1458043 6
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377413208
net ağırlığı 100 başına
0,060 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Ürün broşürleri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 3 mm |
| toplam uzunluk (l) | 6 mm |
| dis uzunluğu (b) | 6 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | silindir kafası |
| kafa çapı (dk) | 5,4 mm |
| baş yüksekliği (k) | 2,4 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | TX10 |
| anahtar (sürüş) | Torkslu |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
Ürün bilgileri
Ürün Faydalari
Yalpasız tahrikTX torkslu tahrik, vidanın ilk yerleştirilmesi anından vidanın gömüldüğü ana kadar, kolay ve güvenli vidalama işlemi garanti etmektedir.
uygulamaları
Makine imalatı, mobilya sanayisi ve ayrıca sıhhi ve kalorifer tesisatındaki vidalı birleştirmeler içinKayda değer klorit ve kükürt dioksit oranları olmayan nemli ortamlarda ve açık havadaki kullanıma uygun.
uygulama alanı
makinecilik, diğer UygulamalarÖzellikler
- "0" = azaltılmış yük kapasitesiÜrün broşürleri
Paylaş ISO 14580 A4 M 3X6 TX10