ISO 14581 A2-070 M 5X22 TX25
Havşa başlı torks vida
Ürün numarası
1458125 22
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377285751
net ağırlığı 100 başına
0,318 kg
Ürün numarası
1458125 22
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377285751
net ağırlığı 100 başına
0,318 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 5 mm |
| toplam uzunluk (l) | 22 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | başlı |
| kafa çapı (dk) | 9,3 mm |
| baş yüksekliği (k) | 2,7 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | TX25 |
| anahtar (sürüş) | Torkslu |
| gerilme direnci (Rm) | 560 N/mm² |
Ürün bilgileri
uygulama alanı
makinecilikÖzellikler
- "0" = azaltılmış yük kapasitesiPaylaş ISO 14581 A2-070 M 5X22 TX25