ISO 14581 A2-070 M 6X50/50 TX30
Havşa başlı torks vida
Ürün numarası
1458126 50
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377232755
net ağırlığı 100 başına
0,961 kg
Ürün numarası
1458126 50
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377232755
net ağırlığı 100 başına
0,961 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 6 mm |
| toplam uzunluk (l) | 50 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | başlı |
| kafa çapı (dk) | 11,3 mm |
| baş yüksekliği (k) | 3,3 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | TX30 |
| anahtar (sürüş) | Torkslu |
| gerilme direnci (Rm) | 560 N/mm² |
Ürün bilgileri
uygulama alanı
makinecilikÖzellikler
- "0" = azaltılmış yük kapasitesiPaylaş ISO 14581 A2-070 M 6X50/50 TX30