ISO 14581 A2 M 2,5X20 TX8
Havşa başlı torks vida
Ürün numarası
14581225 20
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377115645
net ağırlığı 100 başına
0,069 kg
Ürün numarası
14581225 20
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377115645
net ağırlığı 100 başına
0,069 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 2,5 mm |
| toplam uzunluk (l) | 20 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | başlı |
| kafa çapı (dk) | 4,7 mm |
| baş yüksekliği (k) | 1,5 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | TX8 |
| anahtar (sürüş) | Torkslu |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
Ürün bilgileri
uygulama alanı
makinecilikÖzellikler
- "0" = azaltılmış yük kapasitesiPaylaş ISO 14581 A2 M 2,5X20 TX8