ISO 14581 A4-070 M 6X18 TX30
Havşa başlı torks vida
Ürün numarası
1458146 18
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377287540
net ağırlığı 100 başına
0,396 kg
Paketleme birimleri:
500
Ürün numarası
1458146 18
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377287540
net ağırlığı 100 başına
0,396 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 6 mm |
| toplam uzunluk (l) | 18 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | başlı |
| kafa çapı (dk) | 11,3 mm |
| baş yüksekliği (k) | 3,3 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | TX30 |
| anahtar (sürüş) | Torkslu |
| gerilme direnci (Rm) | 560 N/mm² |
Ürün bilgileri
uygulama alanı
makinecilikÖzellikler
- "0" = azaltılmış yük kapasitesiPaylaş ISO 14581 A4-070 M 6X18 TX30