ISO 14581 A4-070 M 8X110/110 TX45
Havşa başlı torks vida
Ürün numarası
1458148 110
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377344922
net ağırlığı 100 başına
3,700 kg
Paketleme birimleri:
100
Ürün numarası
1458148 110
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377344922
net ağırlığı 100 başına
3,700 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 8 mm |
| toplam uzunluk (l) | 110 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | başlı |
| kafa çapı (dk) | 15,8 mm |
| baş yüksekliği (k) | 4,65 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | TX45 |
| anahtar (sürüş) | Torkslu |
| gerilme direnci (Rm) | 560 N/mm² |
Ürün bilgileri
uygulama alanı
makinecilikÖzellikler
- "0" = azaltılmış yük kapasitesiPaylaş ISO 14581 A4-070 M 8X110/110 TX45