ISO 14581 A4 M 3X8 TX10
Havşa başlı torks vida
Ürün numarası
1458143 8
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377118363
net ağırlığı 100 başına
0,047 kg
Paketleme birimleri:
500
Ürün numarası
1458143 8
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377118363
net ağırlığı 100 başına
0,047 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 3 mm |
| toplam uzunluk (l) | 8 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | başlı |
| kafa çapı (dk) | 5,5 mm |
| baş yüksekliği (k) | 1,65 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | TX10 |
| anahtar (sürüş) | Torkslu |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
Ürün bilgileri
uygulama alanı
makinecilikÖzellikler
- "0" = azaltılmış yük kapasitesiPaylaş ISO 14581 A4 M 3X8 TX10