ISO 14583 A2 M 4X65/65 TX20
Torkslu, mercimek başlı vidalar
Ürün numarası
1458324 65
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377293183
net ağırlığı 100 başına
0,694 kg
Ürün numarası
1458324 65
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377293183
net ağırlığı 100 başına
0,694 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 4 mm |
| toplam uzunluk (l) | 65 mm |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
| kafa çapı (dk) | 8 mm |
| baş yüksekliği (k) | 3,1 mm |
| kafa şekli | baş lensler |
| İplik tipi | metrik |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | TX20 |
| anahtar (sürüş) | Torkslu |
Ürün bilgileri
Ürün Faydalari
Yalpasız tahrikTX torkslu tahrik, vidanın ilk yerleştirilmesi anından vidanın gömüldüğü ana kadar, kolay ve güvenli vidalama işlemi garanti etmektedir.
uygulamaları
Makine alanındaki vidalı birleştirmeleri için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilikPaylaş ISO 14583 A2 M 4X65/65 TX20