ISO 14583 A4 M 2X12 TX6
Torkslu, mercimek başlı vidalar
Ürün numarası
1458342 12
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377177339
net ağırlığı 100 başına
0,035 kg
Paketleme birimleri:
1.000
Ürün numarası
1458342 12
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377177339
net ağırlığı 100 başına
0,035 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 2 mm |
| toplam uzunluk (l) | 12 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | baş lensler |
| kafa çapı (dk) | 4 mm |
| baş yüksekliği (k) | 1,6 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | TX6 |
| anahtar (sürüş) | Torkslu |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
Ürün bilgileri
Ürün Faydalari
Yalpasız tahrikTX torkslu tahrik, vidanın ilk yerleştirilmesi anından vidanın gömüldüğü ana kadar, kolay ve güvenli vidalama işlemi garanti etmektedir.
uygulamaları
Makine alanındaki vidalı birleştirmeleri için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilikPaylaş ISO 14583 A4 M 2X12 TX6