ISO 14583 A4 M 6X28 TX30
Torkslu, mercimek başlı vidalar
Ürün numarası
1458346 28
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377292186
net ağırlığı 100 başına
0,840 kg
Paketleme birimleri:
200
Ürün numarası
1458346 28
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377292186
net ağırlığı 100 başına
0,840 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 6 mm |
| toplam uzunluk (l) | 28 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | baş lensler |
| kafa çapı (dk) | 12 mm |
| baş yüksekliği (k) | 4,6 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | TX30 |
| anahtar (sürüş) | Torkslu |
| gerilme direnci (Rm) | 700 N/mm² |
Ürün bilgileri
Ürün Faydalari
Yalpasız tahrikTX torkslu tahrik, vidanın ilk yerleştirilmesi anından vidanın gömüldüğü ana kadar, kolay ve güvenli vidalama işlemi garanti etmektedir.
uygulamaları
Makine alanındaki vidalı birleştirmeleri için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilikPaylaş ISO 14583 A4 M 6X28 TX30