ISO 14584 A2 M 4X60/60 TX20
Yıldız mercimek başlı torks vida
Ürün numarası
1458424 60
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377289070
net ağırlığı 100 başına
0,490 kg
Ürün numarası
1458424 60
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377289070
net ağırlığı 100 başına
0,490 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 4 mm |
| toplam uzunluk (l) | 60 mm |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | yükseltilmiş |
| kafa çapı (dk) | 8,4 mm |
| baş yüksekliği (k) | 2,7 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | TX20 |
| anahtar (sürüş) | Torkslu |
Ürün bilgileri
uygulama alanı
makinecilikPaylaş ISO 14584 A2 M 4X60/60 TX20