ISO 14584 A2 M 6X70/70 TX30
Yıldız mercimek başlı torks vida
Ürün numarası
1458426 70
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377289568
net ağırlığı 100 başına
1,370 kg
Ürün numarası
1458426 70
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377289568
net ağırlığı 100 başına
1,370 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 6 mm |
| toplam uzunluk (l) | 70 mm |
| gerilme direnci (Rm) | 700 N/mm² |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | yükseltilmiş |
| kafa çapı (dk) | 11,3 mm |
| baş yüksekliği (k) | 3,3 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | TX30 |
| anahtar (sürüş) | Torkslu |
Ürün bilgileri
uygulama alanı
makinecilikPaylaş ISO 14584 A2 M 6X70/70 TX30