ISO 14584 A4 M 2X8 TX6
Yıldız mercimek başlı torks vida
Ürün numarası
1458442 8
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377291141
net ağırlığı 100 başına
0,021 kg
Paketleme birimleri:
1.000
Ürün numarası
1458442 8
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377291141
net ağırlığı 100 başına
0,021 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 2 mm |
| toplam uzunluk (l) | 8 mm |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | yükseltilmiş |
| kafa çapı (dk) | 3,8 mm |
| baş yüksekliği (k) | 1,2 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | TX6 |
| anahtar (sürüş) | Torkslu |
Ürün bilgileri
uygulama alanı
makinecilikPaylaş ISO 14584 A4 M 2X8 TX6