ISO 14585 A2 C 6,3X70 TX30
Silindir başlı torks anahtarlı sac vidası
Ürün numarası
14585263 70
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377159267
net ağırlığı 100 başına
1,384 kg
Ürün numarası
14585263 70
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377159267
net ağırlığı 100 başına
1,384 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 6,3 mm |
| toplam uzunluk (l) | 70 mm |
| İplik tipi | sac iplik |
| kafa şekli | baş lensler |
| kafa çapı (dk) | 12 mm |
| baş yüksekliği (k) | 4,6 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | TX30 |
| anahtar (sürüş) | Torkslu |
| DURCHMESSERZOLLFE | 14 " |
| gesamtlaengezollneu ((Inch)) | 2,75 " |
Ürün bilgileri
Ürün Faydalari
Yalpasız tahrikTX torkslu tahrik, vidanın ilk yerleştirilmesi anından vidanın gömüldüğü ana kadar, kolay ve güvenli vidalama işlemi garanti etmektedir.
uygulamaları
Yalpasız tahrikTX torkslu tahrik, vidanın ilk yerleştirilmesi anından vidanın gömüldüğü ana kadar, kolay ve güvenli vidalama işlemi garanti etmektedir.
uygulama alanı
madenÖzellikler
- Sac dişi- TX
- Mercimek baş
Paylaş ISO 14585 A2 C 6,3X70 TX30