ISO 14585 A4 C 5,5X22 TX25
Silindir başlı torks anahtarlı sac vidası
Ürün numarası
14585455 22
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377234445
net ağırlığı 100 başına
0,438 kg
Paketleme birimleri:
1.000
Ürün numarası
14585455 22
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377234445
net ağırlığı 100 başına
0,438 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 5,5 mm |
| toplam uzunluk (l) | 22 mm |
| İplik tipi | sac iplik |
| kafa şekli | baş lensler |
| kafa çapı (dk) | 11 mm |
| baş yüksekliği (k) | 4 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | TX25 |
| anahtar (sürüş) | Torkslu |
| DURCHMESSERZOLLFE | 12 " |
| gesamtlaengezollneu ((Inch)) | 0,875 " |
Ürün bilgileri
Ürün Faydalari
Yalpasız tahrikTX torkslu tahrik, vidanın ilk yerleştirilmesi anından vidanın gömüldüğü ana kadar, kolay ve güvenli vidalama işlemi garanti etmektedir.
uygulamaları
Yalpasız tahrikTX torkslu tahrik, vidanın ilk yerleştirilmesi anından vidanın gömüldüğü ana kadar, kolay ve güvenli vidalama işlemi garanti etmektedir.
uygulama alanı
madenÖzellikler
- Sac dişi- TX
- Mercimek baş
Paylaş ISO 14585 A4 C 5,5X22 TX25